026 - 34425642

کسب درآمد از نکست پی

چگونگی بازاریابی و کسب درامد از نکست پی

سیستم بازاریابی چگونه کار میکند ؟


اگر کسب و کار هایی را میشناسید که مایل هستند به مشتریان خود امکان (( پرداخت اینترنتی )) را بدهند ، می توانید با معرفی آنها به نکست پی ، به میزان 30% از سود حاصل را دریافت کنید . یعنی شما در خصوص آن کسب و کار ، در 30% از سود نکست پی شریک میشوید !

چگونه دیگران را به نکست پی معرفی کنم و در سود شریک شوم ؟


ابتدا لازم است خودتان در نکست پی عضو شوید و ثبت نام کنید . پس از ثبت نام ، به بخش (( بازاریابی )) بروید . با فعالسازی بازاریابی ، تعدادی (( لینک و بنر و کد )) به طور اختصاصی برای شما ایجاد میشود . برای مثال کافیست لینک خود را به شخصی که قرار است او را به نکست پی معرفی کنید ، بدهید یا کد بنر های مربوط به خود را در وبسایت یا وبلاگ خود منتشر کنید . در این صورت دیگران با کلیک بر روی این لینک و ثبت نام در نکست پی ، به لیست افراد معرفی شده توسط شما اضافه میشود و به ازای هر تراکنشی که به حساب آنها ثبت شود ، شما به طور اتوماتیک سود می کنید .

منظور از کمیسیون یا پورسانت 30% چیست ؟


فرض کنید یکی از مشتریان شخصی که شما ، او را به نکست پی معرفی کرده اید ، یک تراکنش 100 هزار تومانی انجام میدهد
نکست پی میزان 1 درصد یعنی 1هزار تومان از این تراکنش را به عنوان کارمزد کسر می کند و 99 هزار تومان را به حساب پذیرنده درج می کند در واقع این 1 درصد یا 1هزار تومان ، کل سود نکست پی است از این 1هزار تومان ، میزان 30 درصد یعنی 300 تومان به حساب شما به طور اتوماتیک افزوده میشود


چه زمانی میتوانم کل سود حاصله را به حساب بانکی خود منتقل کنم ؟


هر زمان که مایل باشید ! هیچ محدودیتی در زمان وجود ندارد و هر موقع که بخواهید میتوانید سود حاصل از بازاریابی را به صندوق خود اضافه کرده و سپس درخواست تسویه حساب بزنید . همکاران ما در کمتر از چند ساعت مبلغ درخواستی شما را به حساب بانکی شما واریز خواهند کرد .

اطلاعات بیشتر و تماس با ما

" اگر سوالی دارید که بی پاسخ مانده یا نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ، ما صمیمانه منتظر تماس شما هستیم "
آدرس

کرج، رجایی شهر، بلوار موذن
ساختمان الماس، واحد 13

تلفن

تلفن : 34425642 - 026
فکس : 89775730 - 021

ایمیل

اطلاعات : info@nextpay.ir
پشتیبانی : support@nextpay.ir