چرا داشتن یک حساب در نکست پی لازم است ؟

نکست پی ، ابزاری است که به شما در دریافت پول از دیگران یا مشتریان کمک میکند . حتی اگر وب سایت ندارید ، میتوانید با نکست پی یک صفحه اختصاصی با برند یا تصویر خود با آدرسی مانند MyName.nx.plus ایجاد کنید که مانند یک دستگاه پوز ( POS ) عمل میکند و کافیست آدرس آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا به شما پول پرداخت کنند .

پنج دلیل مهم برای ترجیح نکست پی به سایر درگاه ها :

۱- تسویه حساب روزانه : نکست پی هر روز تسویه حساب شما را طبق سیکل شاپرک انجام میدهد . زیرا نکست پی ، جزو پرداختیار های رسمی شاپرک و بانک مرکزی است .

۲- فعالسازی ۵ دقیقه ای : در هر ساعت از شبانه روز ، حساب کاربری خود را میتوانید در عرض ۵ دقیقه ایجاد و فعال کنید و به همه ی امکانات دسترسی داشته باشید.

۳- همه امکانات به صورت یکجا : شما میتوانید درگاه پرداخت مستقیم ، درگاه لینک و صفحه پرداخت شخصی ( صفحه اختصاصی شما برای دریافت پول از دیگران با آدرسی مانند MyName.NX.PLUS که مانند یک دستگاه پوز اینترنتی است ) را با ثبت نام در نکست پی ، به طور یکجا داشته باشید .

۴- کارمزد رایگان تا ۴۵ روز : نکست پی تا ۴۵ روز پس از ثبت نام شما ، کاملا رایگان است . بعد از این مدت ، کارمزد در نکست پی توافقی و با رضایت شماست !

۵- دارای مجوز رسمی : نکست پی دارای مجوز رسمی پرداختیاری از شاپرک و بانک مرکزی است . همچنین نکست پی دارای نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت در حوزه متمرکز کنندگان پرداخت است .

سایر مزیت ها : سرعت در راه اندازی ، پلاگین های فراوان ، نصب رایگان روی وب سایت شما ، گزارش های آماری دقیق و پیشرفته ، تسویه حساب اتوماتیک ، اطلاع رسانی در زمان لاگین ، پرداخت و … به انتخاب شما ، امنیت بسیار بالا .

مراجعه به صفحه اصلی

مشترک اعلان نکست‌پی شوید