کسب درآمد از نکست‌پی

 

سیستم بازاریابی چگونه کار می‌کند ؟

اگر کسب و کارهایی را می‌شناسید که مایل هستند به مشتریان خود امکان “پرداخت اینترنتی” را بدهند ، می‌توانید با معرفی آن‌ها به نکست‌پی ، به میزان ۳۰% از سود حاصل را دریافت کنید. یعنی شما در خصوص آن کسب و کار ، در ۳۰% از سود نکست‌پی شریک می‌شوید.
 

چگونه دیگران را به نکست‌پی معرفی کنم و در سود شریک شوم ؟

ابتدا لازم است خودتان در نکست‌پی عضو شوید و ثبت نام کنید. پس از ثبت نام ، به بخش “بازاریابی” بروید. با فعال‌سازی بازاریابی ، تعدادی “لینک و بنر و کد” به طور اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود. برای مثال کافیست لینک خود را به شخصی که قرار است او را به نکست‌پی معرفی کنید ، بدهید یا کد بنرهای مربوط به خود را در وبسایت یا وبلاگ خود منتشر کنید.

در این صورت دیگران با کلیک بر روی این لینک و ثبت نام در نکست‌پی ، به لیست افراد معرفی شده توسط شما اضافه می‌شود و به ازای هر تراکنشی که به حساب آنها ثبت شود ، شما به طور اتوماتیک سود خود را دریافت می‌کنید.
 

منظور از کمیسیون یا پورسانت ۳۰% چیست ؟

فرض کنید یکی از مشتریان شخصی که شما ، او را به نکست پی معرفی کرده‌اید ، یک تراکنش ۱۰۰ هزار تومانی انجام می‌دهد. نکست‌پی میزان ۱% یعنی ۱۰۰۰ تومان از این تراکنش را به عنوان کارمزد کسر می کند و ۹۹ هزار تومان را به حساب پذیرنده درج می‌کند در واقع این ۱% یا ۱۰۰۰ تومان ، کل سود نکست‌پی است از این ۱۰۰۰ تومان ، میزان ۳۰% یعنی ۳۰۰ تومان به حساب شما به طور اتوماتیک افزوده می‌شود.
 

چه زمانی می‌توانم کل سود حاصله را به حساب بانکی خود منتقل کنم ؟

هر زمان که مایل باشید! هیچ محدودیتی در زمان وجود ندارد و هر موقع که بخواهید می‌توانید سود حاصل از بازاریابی را به صندوق خود اضافه کرده و سپس درخواست تسویه حساب بزنید. همکاران ما در کمتر از چند ساعت مبلغ درخواستی شما را به حساب بانکی شما واریز خواهند کرد.
 
 
 

مشترک اعلان نکست‌پی شوید