۳۴۲۱۶۵۳۹ - ۰۲۶ پشتیبانی آنلاین

خدمات ما

با برخی از ویژگی های بارز و شاخص نکست پی آشنا شوید


کسب درآمد از درگاه پرداخت نکست‌پی


اگر کسب و کارهایی را می‌شناسید که مایل هستند به مشتریان خود امکان پرداخت اینترنتی را بدهند ،
می‌توانید با معرفی آن‌ها به درگاه پرداخت نکست‌پی ، تا میزان ۳۰% از سود حاصل را دریافت کنید…

بیشتر بخوانید


 
 
 
 
 
 

تعداد بانک‌های عامل


درگاه پرداخت نکست‌پی هم اکنون با بیش از ۵ بانک و شرکت PSP قرارداد دارد ، شرکت‌های پرداخت الکترونیک سامان ، پارسیان ، پاسارگاد ، به‌پرداخت ملت و سایان کارت از جمله بانک‌ها و شرکت‌های طرف قرار داد با درگاه پرداخت نکست‌پی هستند. شما به راحتی می‌توانید هر کدام از این بانک‌ها یا شرکت‌ها را که مایل هستید ، به عنوان مجری پرداخت انتخاب کنید.

سوییچر هوشمند بدون قطعی


در نکست‌پی حتی در صورت اشکال در سیستم‌های بانکی و شاپرک ، تراکنش شما انجام خواهد شد. سیستم ما به طور هوشمند ، در صورت بروز اختلال در یک بانک ، فورا تراکنش را به یک بانک دیگر منتقل می‌کند. بنابراین احتمال اینکه شما با مشکلاتی نظیر قطعی و اختلال و… مواجه شوید نزدیک به صفر است.

تسویه حساب سریع


تمامی تسویه حساب‌های شما در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود.


 
 

توسعه و امنیت


درگاه پرداخت نکست‌پی همیشه در حال توسعه و نوآوری است. کدها ، امکانات و خدمات درگاه پرداخت نکست‌پی همواره در جهت ایمن سازی و در عین حال ساده کردن عملیات پرداخت ، در حال توسعه و گسترش است. درگاه پرداخت نکست‌پی با دارا بودن بیش از ۱۸ سرور در ۳ دیتاسنتر بزرگ و مطمئن جهان و شبکه‌ای با تکنولوژی‌های پیشرفته و بومی در خدمت شماست.

آزمایشگاه فنی


در آزمایشگاه فنی نکست‌پی تلاش ما بر این است که برای تمامی کسب و کارها ، به راحتی هر چه تمام‌تر امکانات فنی اتصال به درگاه را فراهم کنیم. ما با تولید و برنامه نویسی انواع ماژول‌ها و پلاگین‌های آماده برای CMS‌ها و سیستم‌های مدیرت محتوا و اسکریپت‌های مختلف به طور رایگان شما را برای اتصال فنی به درگاه کمک می‌کنیم.

ایده‌ها


درگاه پرداخت نکست‌پی به هر ایده‌ای خوش آمد می‌گوید. برنامه نویسان خلاق ما در نکست‌پی تمامی ایده‌های مثبت و مفید را به شکل بومی از صفر تا صد اجرا می‌کنند ، اگر شما نیز ایده یا اندیشه‌ای دارید ، ما از ایده‌های شما به گرمی استقبال می‌کنیم. به نکست‌پی بپیوندید و تفاوت را احساس کنید.


 
 
 
 

مشترک اعلان نکست‌پی شوید
درخواست تماس