کارمزد ها

تعرفه های عمومی :
افرادی که تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، ثبت نام خود را در پلتفرم جدید درگاه پرداخت نکست پی تکمیل کرده اند به طور (( دائمی )) هیچ کارمزدی برای تراکنش ها پرداخت نخواهند کرد و سایر افراد به شیوه ای که در پایین توضیح داده شده ، کارمزد اندکی به ازای هر تراکنش پرداخت خواهند کرد .

کمترین کارمزد را پرداخت کنید!

افرادی که بعد از ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، ثبت نام کرده اند ، ۱% کارمزد به ازای هر تراکنش میپردازند . نکته مهم این است که اگر رقم این کارمزد بیش از ۸۰۰ تومان شود ، شما همان ۸۰۰ تومان را میپردازید . درواقع به ازای هر تراکنش کمتر از ۸۰ هزار تومان ، یک درصد و برای هر تراکنش بیش از ۸۰ هزار تومان ، مبلغ ۸۰۰ تومان به عنوان کارمزد پرداخت خواهید کرد . ضمنا این امکان وجود دارد که (( هیچ )) کارمزدی نپردازید ، برای صفر کردن کارمزد ، مورد بعدی را بخوانید !

چگونه هیچ کارمزدی نپردازیم ؟
اگر کسب و کار شما تعداد زیادی تراکنش دارد ، حتماً به ما اطلاع دهید ! زیرا امکان کاهش کارمزد حتی تا صفر هم وجود دارد !
همچنین برای کسب و کارهایی که جایگاه قابل توجهی در بین رقبای خود دارند نیز ، امکان کاهش کارمزد حتی تا صفر وجود دارد .
اگر احساس میکنید شامل هر کدام از موارد بالا هستید به ما اطلاع دهید تا کارمزد شما را کاهش دهیم .

ثبت نام کنید

آیا تسویه حساب کارمزد دارد؟
هر تسویه حساب به شکل (( پایا )) انجام میشود و تنها کارمزدی که وجود دارد کارمزد پایا است که از طرف بانک مطابق تعرفه مصوب بانک مرکزی اخذ میشود که بین ۲۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان است . برای تسویه حساب های کمتر از ۲میلیون تومان ، ۲۰۰ تومان کارمزد پایا و برای تسویه حساب های بین ۲ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان ، یک صدم درصد ، و برای تسویه حساب های بیش از ۲۵ میلیون تومان، مبلغ ۲۵۰۰ تومان کارمزد از طرف بانک اخذ میشود. دقت کنید که این کارمزد مربوط به تسویه حساب است .

هزینه هر پیامک برای اطلاع رسانی تراکنش چقدر است ؟
اگر اطلاع رسانی از طریق پیامک را فعال کنید ، به ازای هر پیامک ۲۰ تومان از کیف پول پیامکی شما کسر میشود . همچنین اگر نمیخواهید هزینه ای پرداخت کنید، میتوانید از ربات تلگرام نکست پی استفاده کنید، در این صورت به محض انجام هر تراکنش موفق ، از طریق تلگرام به طور آنی یک پیام با جزییات کامل تراکنش دریافت میکنید .

کارمزد لینک پرداخت (( تضمین شده )) :
اگر روی لینک پرداخت خود ، آپشن (( ضمانت نکست پی )) را فعال کنید ، در لینک پرداخت شما (( ای نماد )) نکست پی درج میشود و همچنین متنی با عنوان (( این پرداخت توسط نکست پی تضمین میشود )) درج میشود و کاربر پرداخت کننده اگر سرویس یا محصول سفارش داده شده را دریافت نکند ، میتواند درخواست عودت وجه دهد و نکست پی هزینه را به ایشان عودت میدهد . برای این نوع لینک تضمین شده ، ۳ درصد کارمزد از شخص پرداخت کننده دریافت میشود .

بازاریابی و کسب درامد از درگاه پرداخت نکست پی:
شما می توانید با معرفی درگاه پرداخت نکست پی به دیگران از طریق (( لینک بازاریابی )) که در پنل مدیریت شما در بخش (( دسترسی سریع )) قرار دارد ، به ازای هر تراکنش بیش از ۳۰ هزار تومان افراد معرفی شده ، ۱۰ تومان به شما از طرف نکست پی پرداخت میشود . برای مثال فرض کنید ۱۰ نفر از طریق لینک بازاریابی شما در نکست پی ثبت نام کرده اند که هر کدام از آنها روزانه ۵۰۰۰ تراکنش ۳۰ هزار تومانی دارند ، در این صورت در هر روز ۵۰۰.۰۰۰ تومان از طرف نکست پی به شما پرداخت خواهد شد .

مشترک اعلان نکست‌پی شوید